Ekipa BH Telecoma učestvovala na AUDI B2B RUN

Poslovna zajednica Bosne i Hercegovine 30. septembra se okupila na četvrtom izdanju AUDI B2B RUN utrke.

Ovaj događaj ujedinjuje kompanije čija korporativna kultura njeguje timski duh, aktivan i zdrav život uposlenika.

Na stazi dugoj 5 km, na relaciji Vilsonovo šetalište i stadion Grbavica, učestvovalo je oko 1.100 trkača iz 80 velikih, srednjih i malih kompanija.

Ekipa BH Telecoma u ukupnom poretku zauzela je sjajno sedmo mjesto, a u konkurenciji velikih kompanija (više od 251 zaposlenih) zavidnu četvrtu poziciju. Također, najbrža „ženska trojka“ osvojila je četvrto, a u konkurenciji velikih kompanija izvanredno drugo mjesto, dok je najbrža „muška trojka“ zauzela sedmu, a u okviru velikih kompanija četvrtu poziciju.

Nakon utrke, na lokaciji Ljetne pozornice Općine Novo Sarajevo, uslijedilo je druženje i proglašenje pobjednika uz energičnu DJ Mex, koja je uz plesne ritmove dodatno zagrijala atmosferu.

Sve zainteresirane uposlenike BH Telecoma pozivamo i naredne godine da se pridruže najljepšoj sportsko-poslovnoj priči u Bosni i Hercegovini.