Bonus plus

BH Telecom program lojalnosti nudi brojne popuste i pogodnosti svojim korisnicima. Postanite Bonus plus član i počnite skupljati svoje bodove već danas!
Registracija

O BH Telecom programu lojalnosti

Vaše zadovoljstvo i saradnja s nama su nam veoma značajne, i zato vas želimo nagraditi popustima i drugim pogodnostima.

Koliko ste dugo već korisnik usluga BH Telecoma? Da li znate da na osnovu dužine trajanja vašeg pretplatničkog staža u BH Telecomu možete ostvariti brojne pogodnosti?

BH Telecom cijeni svoje korisnike i posjeduje veliku bazu podataka koja potvrđuje vašu lojalnost kroz aktivnosti u BH Telecomu: plaćanje računa, pretplatnički staž, kupovinu uređaja i dr.

Vaše zadovoljstvo i saradnja s nama su nam veoma značajne, i zato vas želimo nagraditi popustima i drugim pogodnostima, koje određujete upravo vi, uz redovno plaćanje računa koji vam omogućavaju da kroz vašu potrošnju ostvarite bonus bodove. Zato smo za sve vas koji ste sve ove godine korisnici naših usluga kreirali poseban program lojalnosti Bonus plus koji nagrađuje vaše kontinuirano korištenje BH Telecom usluga.

Mi ne zaboravljamo povjerenje!

Uslovi korištenja programa lojalnosti Bonus plus

Brza registracija, a trajna ljubav!

  • 1

    Ispunite uslove za registraciju

    Potrebno je da imate aktivan status kao korisnik bez registrovanih zloupotreba i dodijeljen status u bazi podataka BH Telecoma.

  • 2

    Popunite registracijsku formu

    Popunite svoje podatke online prijavom na portal Moj BH Telecom, lično na prodajnom mjestu BH Telecoma ili putem poziva na broj 1444.

  • 3

    Aktivno koristite skupljene bodove

    Svoje bodove možete koristiti za razne pogodnosti, u tekućoj godini. Uživajte u popustima i poklonima!

Kako se učlaniti u Bonus plus?

Da biste se učlanili u program lojalnosti potrebno je da ste korisnik BH Telecoma najmanje godinu dana, te da imate:

  • aktivan status kao korisnik bez registrovanih zloupotreba
  • dodijeljen status

Učlanjenje u Bonus plus je besplatno.

Ukoliko ste neregistrovani Ultra korisnik zahtjev možete preuzeti ovdje te ga nakon popunjavanja predati na svim prodajnim mjestima. Ispunjavanjem registracijske forme i potvrdom vašeg identiteta na prodajnom mjestu BH Telecoma, ispunili ste uslove za pristup Bonus plus programu lojalnosti.

Ukoliko ste fizičko lice, nastanjeno u BiH i pretplatnik ste naših usluga ili Ultra korisnik učlanjenjem u Bonus plus ostvarujete pravo na dodjelu statusa u okviru programa lojalnosti na osnovu:

  • prosječnih iznosa računa u posljednjih 12 mjeseci,
  • ukupnog broja priključaka za sve osnovne usluge i
  • dužine vremenskog perioda korištenja usluge (staža) koju imate

Ovaj status vam dalje omogućava skupljanje različitog broja bodova na osnovu mjesečnog računa ili Ultra dopune.

Kao Bonus Plus član možete imati jedan od sljedećih statusa:

START
SILVER
GOLD
PREMIUM

Ukoliko se odlučite postati član naše velike grupe korisnika koji uživaju u Bonus plus prednostima, bit će vam obezbijeđene različite pogodnosti.

Vaše je samo da koristite usluge, redovno plaćate račune u predviđenom roku, zbrajate bodove koje dobijate na osnovu potrošnje i iskoristite ih za popuste i pogodnosti.

Uslove korištenja Bonus plus programa lojalnosti možete pogledati ovdje.

Kako se skupljaju bodovi?

U okviru skupljanja bodova omogućeni su višenamjenski bodovi koje je grupišu u nekoliko kategorija

Prilikom učlanjenja u Bonus plus program lojalnosti, možete ostvariti pravo na dodjelu sljedećih, jednokratnih bodova:

Dobrodošlica u program lojalnosti20 BODOVA
Davanje saglasnosti na primanje poruka mobilnog oglašavanja30 BODOVA
Nagrada za korisnički staž u BH Telecomu duži od 10 godina100 BODOVA

Mjesečni bodovi su ujedno i osnovni princip skupljanja bodova u okviru kojeg se bodovi dodjeljuju na osnovu iznosa računa/ mjesečne dopune. Iznos dodijeljenih bodova ovisi o vašem statusu.

Za svaku utrošenu konvertibilnu marku ostvarujete protuvrijednost izraženu u bodovima:

START
SILVER
GOLD
PREMIUM
1 KM1 KM1 KM1 KM
1 BOD1,5 BOD2 BODA3 BODA

 

Napomena:

Bodovi se ne mogu zamijeniti za novac. Dodjela bodova se vrši po plaćenom računu, a koji je potrebno platiti do 10-tog sljedećeg mjeseca, u odnosu na mjesec u kojem je račun stigao. Ultra korisnicima će biti dodijeljeni bodovi nakon ispunjenja praga mjesečne dopune u iznosu od 7 KM i dodjeljuju se do 10-tog narednog mjeseca za tekući račun. U dodjelu bodova za Ultra korisnike ne ulaze Ultra transferi i dopune sa pretplatničkih računa. Prilikom dodjele statusa i bodova za korisnike paketa na pretplatu posmatraju se iznosi mjesečne fakture sa uključenom ratom za asembliranu uslugu i PDV-om. Prilikom dodjele statusa i bodova za Ultra korisnike posmatraju se iznosi dopune sa uključenim PDV obračunom. 

Bodove dobijate i na osnovu vaših aktivnosti, i isti se dodjeljuju jednom u toku bonitetnog perioda, (izuzev bodova za redovno plaćanje računa koji se dodjeljuju na mjesečnom nivou), po sljedećim osnovama:

Prelazak sa prepaid na postpaid paket usluga u toku jednog bonitetnog perioda (primjenjuje se na postpaid bonus račun)*100 BODOVA
Prenos usluge sa druge mreže u mrežu BH Telecoma (svaki priključak)100 BODOVA
Prelazak sa postpaid paketa manje vrijednosti na paket veće vrijednosti100 BODOVA
Učešće u anketama10 BODOVA
Aktivacija eRačun usluge*50 BODOVA
Davanje saglasnosti na primanje poruka mobilnog oglašavanja*30 BODOVA

*Bodovi se dodjeljuju jednokratno

Posebni bodovi se dodijeljuju korisnicima u okviru posebnih akcijskih ponuda, gdje se u sklopu svake akcije može definisati količina bodova kojom se korisnici nagrađuju.

Bonitetni period

Bonitetni period za skupljanje bodova je jedna kalendarska godina.

Bonitetni period za skupljanje bodova je od 01.01.2021.– 31.12.2021. godine. Po isteku definisanog perioda neiskorišteni prikupljeni bodovi i pogodnosti se poništavaju.

Kako iskoristiti bodove?

Nagradne bodove je moguće razmijeniti za:

Primjenljivo za sve korisnike

 

Ultra korisnik

  • Podnošenjem zahtjeva na prodajnom mjestu

– Preuzimanje kupona

– Dostavljanje kupona na uvid prilikom kupovine uređaja

Korisnik paketa na pretplatu
  • Podnošenjem zahtjeva na prodajnom mjestu prilikom kupovine uređaja

Korisnik paketa na pretplatu

  • Podnošenjem zahtjeva na prodajnom mjestu ili pozivom Kontakt centra na broj 1444

Primjenjuje se na usluge koje korisnik koristi

Ultra korisnik

  • Ukucavanje ključne riječi – iznos bodova koje korisnik želi iskoristiti
  • Korisnik aktivira željenu opciju dokupa

Kombinovani paketi

  • U slučaju aktivacije prepaid dokupa, primjena aktivacije važeće za prepaid korisnike
  • U slučaju aktivacije Postpaid tarifnih opcija ili dokupa, primjena aktivacije važeće za postpaid korisnike

Korisnik pretplate

  • Podnošenjem zahtjeva na prodajnom mjestu ili pozivom Kontakt centra na broj 1444

Bonus plus pogodnosti

Razmjena skupljene vrijednosti bodova
Popusti
Vrsta uslugeBodovi potrebni za korištenje pogodnosti popusta
Popust na asembliranu usluguVrijednost (KM)Vrijednost (KM)
bez PDVsa PDVbez PDVsa PDV
1674,285,01100025,6430,00
3348,5610,02116729,9235,01
50012,8215,00133434,2140,02
66717,1020,01150038,4645,00
83421,3825,02166742,7450,01

 

Vrsta uslugeBodovi potrebni za korištenje pogodnosti popusta
Popust na mjesečnu naknaduVrijednost (KM)Vrijednost (KM)
bez PDVsa PDVbez PDVsa PDV
1674,285,01100025,6430,00
3348,5610,02116729,9235,01
50012,8215,00133434,2140,02
66717,1020,01150038,4645,00
83421,3825,02166742,7450,01

 

Napomena: Popust na mjesečnu naknadu ne može biti veća od mjesečne naknade izabranog priključka.

Dokup dodatnih usluga
Vrsta uslugeUslugaBroj bodovaCijena bez PDVCijena sa PDV
TV komponentaMoja web TV (postpaid princip)391,001,17
TV usluga na dodatnom TV-u1373,514,11
Moja TV Snimalica – paket 10340,850,99
Moja TV Snimalica- paket 30842,242,50
Moja TV Multiscreen1173,003,51
Paket 1003348,5610,02
BH Mobile komponenta



Instant internet 500MB1002,563,00
Instant Internet 1GB1674,285,01
Instant internet 1 dan 10 GB671,712,00
Instant internet 2 dana 2 GB671,712,00
Instant internet 7 dana 10 GB1674,285,01
Popusti
Vrsta uslugeBodovi potrebni za korištenje pogodnosti popusta
Popust na asembliranu usluguVrijednost (KM)Vrijednost (KM)
bez PDVsa PDVbez PDVsa PDV
1674,285,01100025,6430,00
3348,5610,02116729,9235,01
50012,8215,00133434,2140,02
66717,1020,01150038,4645,00
83421,3825,02166742,7450,01
Dokup dodatnih usluga
Vrsta uslugeUslugaBroj bodovaCijena bez PDVCijena sa PDV
Korisnici hibridnih paketaBuy&Surf 2 GB  sa trajanjem 48 h671,712,00
Buy&Surf 1 GB  sa trajanjem 7 dana1002,563,00
Popusti
Vrsta uslugeBodovi potrebni za korištenje pogodnosti popusta
Popust na asembliranu usluguVrijednost (KM)Vrijednost (KM)
bez PDVsa PDVbez PDVsa PDV
1674,285,01100025,6430,00
3348,5610,02116729,9235,01
50012,8215,00133434,2140,02
66717,1020,01150038,4645,00
83421,3825,02166742,7450,01
Dokup dodatnih usluga

Vrsta usluge

Usluga

Broj bodova

Cijena bez PDV

Cijena sa PDV



BH Mobile komponenta

Instant Buy&Surf 500 MB  sa trajanjem 24 h340,851,00
Instant Buy&Surf 2 GB  sa trajanjem 2 dana671,712,00
Instant Buy&Surf 4 GB  sa trajanjem subota – nedjelja671,712,00
Instant Buy&Surf 1000 MB  sa trajanjem 7 dana1002,563,00
Tarifa sekunda340,851,00
Instant Ultra Flat  sa trajanjem 24 h671,712,00
Instant Ultra Flat sa trajanjem 7 dana2345,987,00
Instant Ultra Flat sa trajanjem  subota – nedjelja1002,563,00
Ključne riječi za prepaid korisnike za kupovinu usluga
UslugaUSSD kodKljučna riječServisni broj
2GB sa trajanjem 48 sata – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#2002061 1162
1GB sa trajanjem 7 dana – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#1007061 1162
Ultra Flat 24h – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#UF1061 1162
Ultra Flat 7dana – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#UF7061 1162
Tarifa sekunda – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#SEK061 1162
2GB sa trajanjem 48 sata – dokup za Program lojalnosti – hibridi*110#2002061 1162
1GB sa trajanjem 7 dana – dokup za Program lojalnosti – hibridi*110#1007061 1162
500 MB sa trajanjem 24h – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#1002061 1162
4 GB sa trajanjem subota – nedelja  – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#1003061 1162
Flat internet sa trajenjem subota – nedelja  – prepaid dokup za Program lojalnosti*110#1004061 1162
Napomena:

Prikazane vrijednosti bodova su izražene sa uključenim PDV-om. Na korisničkim računima vrijednost bodova se prikazuje bez PDV-a.

Provjera stanja bodova i Bonus plus računa

Na korisničkim računima vrijednost bodova se prikazuje bez PDV-a.

Provjeru stanja bodova možete izvršiti na sljedeći način:

  • prijavom na Moj webshop ovdje
  • slanjem SMS poruke STANJE na broj 061 11 61
  • putem usluge Moj vodič, pozivanjem koda *110#
  • prijavom na korisnički portal ovdje
  • pozivom Kontakt centra na broj 1444*
  • posjetom najbližem prodajnom mjestu*

*samo za korisnike paketa na pretplatu

Ukoliko ste korisnik Ultra usluge, Student Plus paketa ili Moj Combo paketa, provjeru stanja iznosa na Bonus plus računu možete izvršiti na sljedeći način:

  • slanjem SMS poruke STANJEKM na broj 061 11 61
  • putem usluge Moj vodič, pozivanjem koda *110#

Iskoristite ovu jedinstvenu priliku, postanite član Bonus plus programa lojalnosti i počnite skupljati svoje bodove već danas. Jer mi ne zaboravljamo i sigurno nagrađujemo vaše povjerenje!