Nagradna igra Torbu spremi i bezbrižno u školu kreni! je završena

BH Telecom je kao i mnogo puta do sada obradovao đake. Za ovu školske godinu oprema 100 školaraca - sretnih dobitnika, i to 50 učenika tabletima, a 50 učenika poklon-vaučerima za kupovinu udženika i školskog pribora.

Podsjećamo da je nagradna igra trajala do 20.avgusta, a organizovana je za učenike osnovnih, srednjih i specijalnih škola u Federaciji Bosne i Hercegovine.

 

Dobitnici poklon vaučera u vrijednosti 150 KM za kupovinu udženika:

1. Amar Hodžić Lukavac

2. Emina Jupić Tuzla

3. Alina Mešić Tuzla

4. Anel Osmanović Tuzla

5. Andrea Kantor Tuzla

6. Mahir Hodžić Lukavac

7. Lamija Helić Gračanica

8. Fahrudin Tanović Sarajevo

9. Amira Palo Sarajevo

10. Ahmed Delić Sarajevo

11. Hamza Burović Sarajevo

12. Ilhana Pojata Vogošća

13. Alma Gugac Sarajevo

14. Merjem Rožajac Ilijaš

15. Emin Hasanspahić Breza

16. Imran Mujić Kakanj

17. Zijad Mehić Lješevo

18. Benjamin Ajkunić Tešanj

19. Amina Ibrahimagić Zenica

20. Selma Obralić Maglaj

21. Belmin Džananović Velika Kladuša

22. Anis Duraković Bihać

23. Husein Grgić Sanski Most

24. Mak Burzić Bihać

25. Alem Džanić Bihać

26. Aris Mešić Bihać

27. Adina Selimović Travnik

28. Džejlana Varupa Vitez

29. Nedžma Poparić Vitez

30. Nejra Bećirović Bugojno

31. Jusuf Mušinović Vitez

32. Ajša Graho Konjic

33. Tarik Sarajlić Jablanica

34. Harun Šoše Čapljina

35. Irma Kukuruzović Mostar

36. Alina Kajan Mostar

37. Lejla Žuna Ljubuški

38. Zinaida Avdičević Orašje

39. Sadika Kamberović Orašje

40. Teo Zlatarević Orašje

41. Ajdin Sinanović Goražde

42. Silma Kanlić Goražde

43. Nidal Šalo Goražde

44. Aldin Subašić Sarajevo

45. Rijad Jahić Sarajevo

46. Ajla Dizdarević Goražde

47. Anela Medić Srednje

48. Berina Lakota Sarajevo

49. Emina Mijatović Sarajevo

50. Sara Petrušić Sarajevo

 

Dobitnici tableta Lenovo Tab 2 A7-20:

1. Tina Pavlović Tuzla

2. Zlatko Josić Tuzla

3. Almedina Zukić Kalesija

4. Melisa Ahmetović Gračanica

5. Lejla Abidović Gračanica

6. Elmir Bakalović Tuzla

7. Edin Avdić Gradačac

8. Faris Korman Sarajevo

9. Vedad Dolovčić Sarajevo

10. Dženeta Halilović Sarajevo

11. Amila Neretljaković Sarajevo

12. Vedad Grbo Sarajevo

13. Din Komarica Sarajevo

14. Nađa Drakovac Sarajevo

15. Sulejman Bejtić Tešanj

16. Amna Hadžo Breza

17. Lejla Paljević Kakanj

18. Samira Džakmić Olovo

19. Selma Smajlović Zenica

20. Emina Skopljak Zenica

21. Tarik Karabeg Sanski Most

22. Husnija Dželalagić  Cazin

23. Sara Karadžić Bihać

24. Emina Hadžić Cazin

25. Adna Kapić Bihać

26. Muhamed Halkić Bihać

27. Ema Tupo Bugojno

28. Nejra Merdan Busovača

29. Elma Kurtalija Jajce

30. Anisa Ibrahimagić Travnik

31. Armin Petrović Bugojno

32. Merima Klepo Jablanica

33. Nedim Džajić Konjic

34. Adnan Borić Konjic

35. Amina Palić Mostar

36. Salma Šuta Mostar

37. Daniel Pejić Orašje

38. Lucija Mikić Orašje

39. Svjetlana Živković Orašje

40. Ajla Popović Goražde

41. Vildana Turković Goražde

42. Selma Peljto Goražde

43. Adna Pirić Sarajevo

44. Amar Kovač Sarajevo

45. Maid Hamzić Maglaj

46. Eldina Hrvat Sarajevo

47. Ana Avdić Sarajevo

48. Aldin Šabić Sarajevo

49. Nemanja Borojević Sarajevo

50. Slaven Bukva Sarajevo

 

ČESTITAMO SRETNIM DOBITNICIMA, a svim učenicima želimo uspješan i lagan početak nove školske godine!

05.09.2017